زنانه
مردانه
بچگانه
برند ها
رومیس
عضويت در خبرنامه

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

شرکت رومیس در راستای جلب رضایت مشتریان خود، برای کلیه ی محصولاتی که برای فروش عرضه می دارد خدمات تعویض و مرجوع کالا را با شرایط زیر ارایه می نماید:

شرایط بازگرداندن کالاها

مناسب نبودن سایز محصول دریافت شده

درصورتی که سایز محصولی که دریافت نموده اید مناسب شما نیست، لطفا در حداقل زمان ممکن (نهایتا تا 24 ساعت پس از دریافت کالا) به واحد پشتیبانی رومیس اطلاع دهید تا هماهنگی های لازم برای ارسال سایز مطلوب شما صورت گیرد.

درصورت موجود نبودن سایز مناسب، رومیس طبق انتخاب شما، اقدام به تعویض مدل یا ابطال سفارشتان می نماید.

لطفا برای بررسی سایز توجه داشته باشید که عدم استفاده از کالا، کامل بودن ملحقات ارسالی در بسته سفارش، نداشتن بوی عطر، جدانشدن تگ محصول و تمیز و سالم ماندن آن شرط اصلی برای تعویض کالاست.

همکاران بخش خدمات پس از فروش رومیس پس از بررسی صحت این موارد، درکوتاهترین زمان ممکن نسبت به ارسال محصول مناسب شما اقدام می نمایند.

لطفا توجه بفرمایید همکاران بخش ارسال رومیس در شهر تهران و در هنگام تحویل انواع کفش و کتانی، زمانی کوتاه برای حصول اطمینان شما از مناسب بودن سایز، منتظر خواهند ماند و بدیهی است که دریافت سفارش با این شرایط به منزله تایید بوده و پس از آن امکان تعویض کالا وجود ندارد.

لطفا برای پوشیدن کفش از سطحی تمیز استفاده نمایید تا زیره کفش تمیز بماند و امکان بازگشت وجود داشته باشد. تعویض سایز در صورتی امکان پذیر است که شرایط محصول تغییر نکرده باشد و از حالت اولیه خارج نشده باشد. در مورد پوشاک، محصول فقط پرو شده ، بوی عطر و بدن را نگرفته باشد، تگ و سایر ملحقات لباس جدا نشده باشد و در حالت نو و اولیه باشد.

وجود ایراد در کالای خریداری شده

مشتریان محترم در صورت مشاهده هرگونه ایراد در کالای دریافتی خود باید حداکثر تا 24 ساعت به همکاران ما در واحد خدمات پس از فروش رومیس اطلاع داده و بلافاصله کالا را جهت تعویض، عودت دهند. در این شرایط در صورت عدم موجودی سفارش مورد نظر، مطابق درخواست مشتری، کالا می تواند با کالای دیگر جایگزین شده و یا مبلغ آن به حساب وی واریز گردد. بدیهی است در صورت تعویض و وجود اختلاف قیمت، مابه التفاوت آن به طرفین پرداخت و یا بازگردانده می شود.

لازم به ذکر است جهت تعویض کالا، کامل بودن بسته خریداری شده، جدا نشدن تگ محصول و رسید خرید ضروری است. متاسفانه رسیدگی به درخواست هایی که پس از 24 ساعت از زمان دریافت سفارش ارجاع شوند، میسر نخواهد بود.

اطلاعات ارایه شده در وب سایت از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با کالای فروخته شده مغایر باشد

همکاران ما در رومیس حداکثر تلاش خود را انجام می‌دهند تا اطلاعات و تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت، رنگ و جنس، مطابق نمونه اصلی باشد. بر همین اساس اگر محصول خریداری شده توسط مشتری دارای مغایرتی با اطلاعات درج شده در سایت باشد، مشتری می تواند از حق استرداد کالا استفاده نماید.

برای استفاده از این سرویس حداکثر تا 24 ساعت پس از مشاهده مغایرت، با تیم خدمات پس از فروش رومیس تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است که جهت عودت، کالا باید در شرایط اولیه باشد. در مواردی که مغایرت کالا قبل از خارج شدن آن از حالت پلمپ قابل تشخیص است، لطفا کالا را به همان صورت پلمپ به رومیس باز گردانید.

انصراف از خرید کالا

در صورتی که قبل از ارسال کالا از خرید خود منصرف شدید، می توانید با واحد پشتیبانی تماس گرفته تا همکاران ما نسبت به لغو سفارش اقدامات لازم را انجام دهند.

اما چنانچه کالا تحویل شده باشد می توانید حداکثر تا هفت روز کاری پس از دریافت کالا (درصورت باز نکردن بسته و پلمپ بودن آن) سفارش خود را مرجوع نمایید. لازم به ذکر است هزینه‌ی برگشت بسته در این حالت بر عهده ی مشتری می باشد.

در صورت باز شدن تگ از محصول، هر گونه استفاده نادرست و خارج کردن محصول از شکل و ظاهر اولیه توسط مشتری، رومیس مسئولیتی در قبال تعویض و یا عودت محصول نخواهد داشت.

طبق قانون حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان، کالاهای بهداشتی مانند لباس زیر، لباس نوزادی، حوله، کلیه لوازم شنا، لوازم اصلاح شخصی و لوازم آرایشی بهداشتی و ... قابلیت برگشت را ندارند.

آسیب های ناشی از حمل و نقل

کلیه کالاهای عرضه شده در رومیس با بسته بندی مخصوص به همراه آرم شرکت رومیس و همچنین برچسب های مارک شده با نام رومیس برای مشتریان ارسال می‌شوند. لطفا از دریافت محصولات باز شده یا فاقد بسته بندی رومیس خودداری نمایید تا در هنگام دریافت خدمات پس از فروش دچار مشکل نشوید.

مشتریان محترم شهرستان توجه داشته باشند هنگامیکه بسته پستی خود را دریافت می‌کنند، ابتدا سلامت فیزیکی جعبه را بررسی و در صورت هرگونه آسیب از تحویل آن خودداری نمایند.

  • نوشتن توضیحات، برچسب زدن و یا موارد مشابه روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، کالا را از شرایط عودت خارج می‌کند.
  • درصورتی که مدل یا سایز کالا موجود نباشد، سفارش طبق توافق با مشتری ابطال و یا با مدل دیگری تعویض می‌گردد.

نکات مهم برای بازگشت پوشاک، کیف و کفش

عودت کفش در شرایطی امکان پذیر است که هیچ گونه اثری از خط خوردگی، تاخوردگی و تاشدگی در آن نباشد، بوی غیرطبیعی نداشته باشد. جدا کردن تگ، برچسب از کفش، آن را از شرایط بازگشت و تعویض خارج می کند.

بازگشت و تعویض کیف ها در شرایطی امکان پذیر است که کیف سالم، فاقد خط خوردگی و تاشدگی باشد. پلمپ های دسته، بند و حجم دهنده آن درون کیف همراه آن باشد. تگ و برچسب از آن جدا نشده باشد.

نکات مهم برای بازگشت و تعویض ساعت، اکسسوری ، زیورآلات و عطر

  • برای بازگشت و تعویض ساعت، اکسسوری، عطر و زیورآلات لازم است در اولین فرصت و حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش رومیس اطلاع داده شود. پس از گذشت این زمان امکان بازگشت و تعویض کالا فراهم نیست. وجود جعبه و کلیه ملحقات، جدا نشدن تگ و برچسب از کالا و خارج نشدن محصول از حالت اولیه و پلمپ شرایط لازم برای بازگشت و تعویض کالاست.
  • برای انصراف از خرید در شرایطی که هیچ‌گونه دخل و تصرف اعم از باز کردن پلمب، برچسب‌ها ،وکیوم و شیرینک در کالا ایجاد نشده باشد از طریق تلفن و یا گفتگوی آنلاین مراتب را به مرکز خدمات پس از فروش رومیس اطلاع دهید.
  • لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش یا مامور پست، سلامت فیزیکی کالا یا هرگونه مغایرت را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
  • رومیس نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌هایی از قبیل حساسیت‌های پوستی و... در محصولات آرایشی و بهداشتی و عطر مسئولیت و تعهدی نخواهد داشت.

در صورتی‌که همراه سفارش هدیه ارسال شده است، بازگشت هدیه در زمان بازگرداندن کالا ضروری است.

کلیه هزینه های ارسال و یا بازگشت کالا در موارد بالا و درصورتیکه اشکال آن توسط همکاران خدمات پس از فروش تایید گردد، بر عهده‌ی رومیس خواهد بود.