زنانه
مردانه
بچگانه
برند ها
رومیس
عضويت در خبرنامه

درباره روميس

انقلاب دیجیتالی سبب تحول بنیادین در بسیاری از فعالیت‌ها گشته است به طوری که خرید کالا نیز از این تحولات بی‌نصیب نمانده است. امروزه خریداران می‌توانند در کسری از ثانیه و تنها با چند کلیک ساده به مقایسه محصولات پرداخته و بدون نیاز به صرف زمان طولانی در خیابان‌های شلوغ، اجناس مورد نیاز را در کوتاه‌ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرند.

بر این اساس شرکت های پیشرو ایرانی درصدد برآمده اند تا همگام با تغییر و تحولات انقلاب دیجیتال، شگفتی بیافرینند و از طریق فروشگاه های آنلاین به سرویس‌دهی به هم‌میهنانشان بپردازند. شرکت "پرنیان آسمان پارسه" با نام تجاری "فروشگاه اینترنتی رومیس" با هدف ایجاد یکی از بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی تاسیس گردیده است و در نظر دارد تا طیف وسیعی از محصولات باکیفیت را با قیمت مناسب به فروش برساند.

بدین منظور ارائه بهترین خدمات در زمینه فروش، ارسال سریع، حمایت همه جانبه از مشتری با روابطی مبتنی بر احترام و صمیمت را اهداف شرکت " پرنیان آسمان پارسه" قرار دادیم و امید آن داریم تا با تلاشی بی وقفه به جایگاهی ارزشمند در بازار دست یابیم.

شرکت "پرنیان آسمان پارسه" که در تاریخ 22/05/1392 با شماره ثبت 442803 در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است، درصدد است با جذب نیروی انسانی متخصص و متعهد و ایجاد زیرساخت‌های نرم افزاری و سخت افزاری بروز و همچنین تعامل سازنده با تامین‌کنندگان کالا، یک درگاه ارتباطی امن و مطمئن میان تامین‌کنندگان و مصرف‌کنندگان بوجود آورد.