زنانه
مردانه
بچگانه
برند ها
رومیس
عضويت در خبرنامه
خرید اینترنتی محصولات BRUNOTTI
BRUNOTTI

BRUNOTTI

در سال 1979، Claudio Brunotti جوان 23 ساله‌ی ایتالیایی به هلند سفر کرد و در یکی از دهکده‌ها‌ی واقع در مناطق ساحلی آن‌جا ساکن شد. این منطقه به دلیل داشتن ساحلی بی نظیر و موج‌هایی خروشان بسیار پر طرفدار بود و طرفداران ورزش‌های آبی ساحل اسخیفنسنگن (scheveningen) را به عنوان اولین گزینه برای انجام این نوع ورزش‌ها انتخاب می‌کردند. در بحبوحه‌ی آن سال‌ها رقابت‌های سالانه‌ی موج‌سواری هم در این منطقه برگزار شد که تا حد زیادی در بالا بردن میزان علاقه‌‌ی این جوان ایتالیایی تاثیر گذاشت و شروع به ساخت تخته‌های ویژ‌ه‌ای برای این ورزش کرد.
رفته رفته با بیشتر شدن تخصص Claudio و به کار گیری پیشنهادهای سایر افراد متخصص، او توانست نمونه‌ی دیگری از بردها را با عنوان "برد‌های مخصوص اسکی" با مقاومت بسیار بالا و متناسب با نیازهای اسکی‌بازان طراحی کند.
امروزه برند Brunotti علاوه بر تولید بردهای مخصوص اسکی و موج‌سواری، در زمینه طراحی پوشاک مخصوص آقایان و خانم‌ها نیز فعالیت می‌کند که دقیقا با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های بسیار کاربردی و با در نظر گیری شرایط مختلف آب و هوایی تولید شده‌اند که نیاز مشتریان در فصول مختلف را برطرف می‌کنند.
از جمله شعارهای این برند، NMTC یا همان No Matter The Conditions می‌باشد که در واقع "دادن حق انتخاب بالا به مشتریان برای انتخاب محصول مناسب هر فصل" می‌باشد.
قسمت تخصصی دیگری که تجربه‌ی 35 ساله‌ی Brunotti در آن سهم به سزایی دارد بخش RDP یا Rider Developed Product می‌باشد که مخصوص تولید تجهیزات اسکی و موج‌سواری است که مهم‌ترین آن همان برد‌ها می‌باشد. این برند، ایمنی و لذت هر چه بیشتر شما را در حین انجام ورزش‌های آبی یا اسکی تضمین می‌کند.
بیشتر بدانید
جستجو پيشرفته