زنانه
مردانه
بچگانه
برند ها
رومیس
عضويت در خبرنامه
خرید اینترنتی محصولات CALLIOPE
CALLIOPE

CALLIOPE

برند CALLIOPE که در اروپا یک نام شناخته‌شده است، در سال 2005 میلادی کار خود را به‌صورت رسمی در کشور ایتالیا آغاز کرد. جالب است بدانید که نام  CALLIOPE برگرفته از یک کلمه یونانی به معنای زیبا است.
تولید‌کننده‌ها و برند‌هایی که در سال‌های اخیر شروع به فعالیت کرده‌اند، برای اینکه توانایی رقابت با سایر برند‌های قدیمی و محبوب را داشته باشند باید در تولیدات خود با سایرین متفاوت باشند تا جای خود را در تجارت باز کنند.
این کمپانی به طراحی محصولات با کیفیت که از بهترین مواد اولیه تولید شده است و در آن خلاقیت و نوآوری نیز وجود دارد مشهور است و همین امر باعث شده که این برند در میان مردم به محبوبیت برسد.
زمانی که این کمپانی کار خود را در اروپا آغاز کرد، یک سیاست هوشمندانه را در پیش گرفت که آن تولید با حداکثر کیفیت با حداقل قیمت تمام شده برای مشتری بود. همین امر باعث شد که مردم به سرعت این برند را بشناسند و از محصولات آن استفاده کنند.هم‌اکنون CALLIOPE با در اختیار داشتن بهترین طراح‌ها ، به تولید محصولاتی در زمینه مد و لباس مخصوص آقایان و خانم‌ها پرداخته و محصولات خود را که بیشتر به صورت کژوال می‌باشند و برای استفاده روزانه و همچنین مهمانی‌ها مناسب است، تولید می‌کند.از ویژگی‌های محصولات تولید‌شده توسط  CALLIOPE، طراحی هنرمندانه آن است، چرا‌که شما می‌توانید به‌سادگی آن را با هر لباس دیگری ست کنید. این ویژگی در دنیای مد، یک امتیاز برای تولید کننده‌ها است.
 
بیشتر بدانید
جستجو پيشرفته