زنانه
مردانه
بچگانه
برند ها
رومیس
عضويت در خبرنامه
خرید اینترنتی محصولات CONVERSE
CONVERSE

CONVERSE

این روزها همه‌ی ما کفش های کانورس را با کتانی‌های معروف آن می‌شناسیم. اما جالب است بدانید که این کمپانی کار خود را با تولید کفش‌های کتانی و بوت آغاز کرد و با گذشت زمان و تولید محصولی متفاوت برای بسکتبال، تحول تازه‌ای در ورزش به وجود آورد.

کفش های کانورس مدل چاک تیلور ( The Converse Chuck Taylor All Star) برای بسکتبال طراحی و تولید شدند. به این ترتیب، این محصول نقطه آغازی برای تولید سایر مدل‌ها شد؛ از جمله: Pro Leather،  the Star Playerو Weapon.
مدل  Star Chevron  موجب ایجاد تغییری شگفت در سری کفش‌های کانورس شد و درست در لحظه‌ای که این کمپانی تمام همت خود را برای تولید محصولات ورزشی به کار گرفته بود، اتفاق تازه‌ای رخ داد:
کفش های کانورس مورد توجه همه قرار گرفت، از کوچه و خیابان گرفته تا کنسرت های شبانه و ستاره های رپ، همگی این کفش‌ها را انتخاب کردند. مدل هایی که در این بین طرفدار بیشتری داشت شامل: All Star، Jack Purcell و CONS می‌شد.

کفش‌های کانورس با تنوع زیاد، مطابق هر سلیقه‌ای است و هیچ‌گاه محدود به یک قشر خاص نمی‌شود. در واقع با انتخاب مدل مناسب می توانید آن‌گونه که می‌خواهید، ظاهرتان را تغییر دهید؛ هنرمند، خواننده رپ، متفکر، بازیکن، اسکیت‌باز، آتش‌نشان، دندانپزشک و یا هر چیز دیگری.
اگر شما هم از کفش‌های کانورس استفاده می‌کنید پس حتما می‌دانید که گام‌هایتان را به کدام سمت بر می‌دارید.
بیشتر بدانید
جستجو پيشرفته