زنانه
مردانه
بچگانه
برند ها
رومیس
عضويت در خبرنامه
خرید اینترنتی محصولات CR7
CR7

CR7

همکاری دو قدرت بزرگ در زمینه‌ی طراحی و تولید بهترین پوشاک مردانه، نقطه‌ی آغاز CR7 بود : ریچارد چای (Richard ChAI) و گروه دانمارکی تولید کننده‌ی لباس‌های زیر مردانه به نام JBS . 
به کار گیری سال‌ها تجربه و استفاده از مواد مرغوب، CR7 را در راستای تحقق اهدافش یاری کرد و تولیدات این کمپانی با 4 خط متفاوت در زمینه‌ی تولید جوراب و 4 خط دیگر برای لباس زیر، آغاز به کار کرد. تولید محصولات این کمپانی همواره با هدف عرضه‌ی بهترین‌ها بوده که همین امر موجب محبوبیت هر چه بیشتر آن در بین مشتریان شده است.
CR7 از معدود کمپانی‌هایی است که از همان ابتدا با قدرت بسیار زیادی پا به بازار تجارت گذاشت. دلیل آن هم مربوط به حمایت بی حد و اندازه‌ی ستاره فوتبال جهان، کریستیانو رونالدو است. 
حاصل همکاری ریچارد چای و کریستیانو رونالدو تولید کالکشن‌های بی‌نظیری است که این هم نتیجه‌ی چندین و چند ساله‌ی تجربه‌ی چای با کمپانی‌های مختلفی از جمله آرمانی (Armani)، دونا کارن (Donna Karan) و مارک جیکوبز (Marc Jacobs) بوده است. کریستیانو رونالدو درباره‌ی JBS می‌گوید که این کمپانی همواره وارث مرغوب‌ترین و بهترین تولیدات لباس زیر بوده و دلیل همکاری او با این کمپانی احترام به طرفدارانش برای عرضه‌ی بهترین پوشاک می‌باشد.
محصولات این کمپانی شامل لباس‌ زیر مردانه، پیراهن، جوراب، کفش و پیژامه می‎باشد.
بیشتر بدانید
جستجو پيشرفته