زنانه
مردانه
بچگانه
برند ها
رومیس
عضويت در خبرنامه
خرید اینترنتی محصولات DAVID JONES
DAVID JONES

DAVID JONES

اولین فروشگاه David Jones در سال 1838 توسط فردی به نام David Jones و با هدف تولید محصولات منحصر به فرد در سیدنی (Australia, Sydney) تاسیس شد. در طی سال‌های متوالی این برند به عنوان واسطه‌ای برای ورود سایر برندها به سیدنی بود. این کمپانی، نگاه نو (New Look) از برند Dior را برای اولین بار به سیدنی آورد که تجربه‌ای تازه برای Dior به حساب می‌آمد.
در سال 1959 تعداد نمایندگی‌های این کمپانی از 3 تا به 8 تا افزایش پیدا کرد و در فاصله زمانی 20 سال تا حد زیادی به شمار آن‌ها اضافه شد : استرالیای جنوبی، کوئینزلند (Queensland) و ویکتوریا (Victoria). در سال 1982، David Jones مرز 36 نمایندگی را رد کرد. جالب است بدانید که این برند نه تنها به عنوان قدیمی‌ترین برند شناخته شده در استرالیا است، بلکه تنها فروشگاهی است که همچنان با نام سابق خود در حال تجارت است.
امروزه David Jones با داشتن حدود 175 سال سابقه در زمینه تولید کیف‌، که متناسب با آخرین مد روز و همچنین استانداردهای موجود می‌باشند، یکی از شناخته شده ترین برندها در سطح جهان است. کیف‌های دیوید جونز متناسب با سلیقه‌ی همه‌ی خانم‌هاست و طیف گسترده‌ای از سبک‌های مختلف را می‌توانیم در میان آن‌ها ببینیم :
کیف‌های ورزشی، مجلسی، اداری، سفر و ...
بیشتر بدانید
جستجو پيشرفته