زنانه
مردانه
بچگانه
برند ها
رومیس
عضويت در خبرنامه
خرید اینترنتی محصولات DIESEL
DIESEL

DIESEL

DIESEL یک شرکت طراحی ایتالیایی است که بیشتردر زمینه ی تولید و عرضه ی کالاهای لوکس و پوشاک جوانان فعالیت می نماید. این شرکت متعلق به مؤسس آن رنزو روسو است و ساختمان اصلی آن در محل ساختمان سابق لاوردا، در برگانتسه، شمال ایتالیا واقع شده‌است. 
نقاط عطف این برند و اوج گیری آن را می توان مربوط به سال های 1985 و 1989 دانست. موسس DIESEL با استخدام استاد سابق کالج مد و فشن نیویورک به نام Wilbert Das دست به اقدام قابل توجهی زد. وی در سال 1991 با انجام استراتژی‌های بازاریابی جهانی خود و بعد از افتتاح فروشگاه در نیویورک به رسانه‌ها گفت: بازاریابی را از آمریکایی‌ها، نظم و ساختار را از آلمانی‌ها و هنر را از ایتالیایی‌ها آموخته است!
DIESEL در سال 2007 با تولید لباس شنا برای مردان و زنان حوزه ی فعالیت خود را بسط داد و پس از آن به ارایه محصولاتی چون کفش، لباس زیر و کیف پرداخت.
این برند مد و فشن دارای بیش از 5000 فروشگاه در سراسر جهان و در 80 کشور دنیا است  که در این شرکت ها  بیش از 6000 کارمند مشغول به کار هستند. درآمد سالانه این برند از 2/1 میلیارد یورو در سال 2005 به 3/1 میلیارد یورو در سال 2009 رسید. 
 این برند با حمایت مالی از فعالیت‌هایی چون مبارزه با ایدز، برگزاری جشنواره ی فیلم و همچنین به راه انداختن مسابقات مختلف برای جوانان سعی در توسعه برند خود داشته است. 
بیشتر بدانید
جستجو پيشرفته