زنانه
مردانه
بچگانه
برند ها
رومیس
عضويت در خبرنامه
خرید اینترنتی محصولات EASTPAK
EASTPAK

EASTPAK

Eastpak  در سال 1952 توسط منت گلدمن (Monte Goldman) به عنوان Eastern Canvas Products USA تاسیس شد و در همان سال فعالیت خود را از بوستون آمریکا آغاز کرد. در ابتدا هدف این شرکت، تولید کیف و کیسه‌های مناسب برای ارتش آمریکا بود اما در سال 1976 کم کم به سمت بازار تولید وسیع‌تر کشیده شد.
فعالیت‌های اولیه این کمپانی شامل تولید یک خط از کیسه‌های قابل حمل، کوله پشتی و تجهیزات ایمنی برای ارتش آمریکا بود. اما جهت‌گیری شرکت با ورود مارک گلدمن (Mark Goldman )، پسر منت گلدمن (Monte Goldman )، به طور چشمگیری تغییر کرد. او خط تولید این شرکت خرده فروشی را به یک نام تجاری تمام عیار تبدیل کرد و اولین خط از کیف و کیسه‌های تازه تولید شده را در یک نمایشگاه تجاری_ورزشی در شیکاگو ( سال 1977) راه‌اندازی کرد.
در سال 1985، Eastpak رفته رفته رنگ‌های روشن و طراحی‌های متفاوت را به مجموعه کیف‌های خود اضافه کرد و راه موفقیت را از یک برند ارتشی به برندی شناخته شده در سطح شهر، به خوبی طی کرد. این کمپانی با ارائه گارانتی مادام‌العمر بر روی تمامی محصولات، تصویر خود را به عنوان برندی با کیفیت تکمیل کرد.
امروزه Eastpak برندی شناخته شده در زمینه طراحی، توسعه، تولید و بازاریابی جهانی است. این برند در زمینه تولید طیف وسیعی از محصولات از جمله کیف، کوله‌پشتی، تجهیزات کمپینگ و لوازم جانبی شناخته شده است. محصولات آن شامل طیف گسترده‌ای از کیف‌های دوشی، کوله‌پشتی، تجهیزات پیک نیک و لوازم جانبی است که در مجموعه بی‌نظیری از طرح‌ها و رنگ‌های مختلف برای ایجاد حداکثر هماهنگی با سلیقه‌های مختلف تولید شده‌اند.
بیشتر بدانید
جستجو پيشرفته