زنانه
مردانه
بچگانه
برند ها
رومیس
عضويت در خبرنامه
خرید اینترنتی محصولات FILA
FILA

FILA

سر آغاز برند FILA به سال 1911 و کوهپایه‌های آلپ در ایتالیا بازمی‌گردد. این برند با به کار گیری میراثی ارزشمند از مد ایتالیایی، دست به تولید ساعت‌های مچی مدرن زد. میزان خلاقیت FILA برای ترکیب زیبایی و اسپرت، به شکل ساعت‌های خاص و پیشرو در عرصه‌ی مد بروز پیدا کرد. این کمپانی با شناخت سلایق متفاوت، سعی بر طراحی و تولید مدل‌های مختلف ساعت داشته است.

5 کالکشن از محصولات FILA مورد پسند بانوان و آقایان مشکل پسندی قرار گرفته که مایل‌اند در همه حال استایل اسپرت و در عین حال کژوال خود را حفظ کنند :
  • FILACTIVE برای طرفداران ورزش
این کالکشن از محصولات FILA مناسب ورزشکارانی است که در زمینه‌ی گلف، اتومبیل‌رانی، دو میدانی، تنیس، قایقرانی و غواصی فعالیت می‌کنند. 
  • FILASTYLE برای تیپ‌های کژوال و استفاده‌ی روزانه
سادگی بی‌نظیر در عین داشتن زیبایی منحصر به فرد، انتخابی هوشمندانه برای استفاده‌های روزانه است.
  • FILAKIDS نمونه‌های شاد و رنگی کودکان
مجموعه‌ای بی‌همتا از دنیای رنگارنگ کودکان را در این کالکشن می‌توانید ببینید.
  • MODERN HERITAGE کلاسیک و مدرن
اصالت و نوآوری در این مجموعه ساعت‌های مچی به چشم می‌آید. این کالکشن مخصوص افرادی است که می‌خواهند خاص و مدرن به نظر بیایند.
  • FILASMART مخصوص باشگاه و تمرین
این کالکشن شامل نمونه‌های متنوعی از ساعت‌های هوشمند بوده که به عنوان ابزاری دقیق برای سنجش میزان سلامت ورزشکاران شناخته می‌شود. این ساعت‌ها به ورزشکار کمک می‌کند تا با اندازه‌گیری دقیق فعالیت‌ها و میزان کالری سوزانده شده به اهداف ویژه‌ی خود در ورزش دست پیدا کنند.
بیشتر بدانید
جستجو پيشرفته