زنانه
مردانه
بچگانه
برند ها
رومیس
عضويت در خبرنامه
خرید اینترنتی محصولات HANOWA
HANOWA

HANOWA

Hans Noll و همسرش دو سال پس از ترک سمت "مدیریت فروش یک کارخانه‌ی ساعت‌سازی"، در سال 1963 کمپانی HANOWA را در بیل (Biel-Switzerland) تاسیس کردند. همچنین در سال 1990، برند Swiss Military-HANOWA در سولوتورن (Solothurn) با هدف ارائه‌ی ساعت‌های مقاوم اسپرت با نازلترین قیمت، متولد شد. استفاده از واژه‌ی Military در این برند، اشاره به مقاومت و طول عمر بالای ساعت‌ها حتی در شرایط بسیار دشوار دارد. کمی بعد، برند SWISS EAGLE روانه بازار شد و در آمریکا به عنوان یک نام تجاری رسمی شروع به فعالیت کرد. اما پس از گذشت مدت زمان اندکی ورشکست شد.
به مرور زمان یک کمپانی هنگ کنگی تبلیغات این برند را در آسیا بر عهده گرفت و با موفقیت زیادی روبه رو شد؛ به طوری که در سال‌های 2012، 2014 و حتی قبل از این‌ها، کالکشن ساعت‌ و جواهرات HANOWA در کنار دیگر برندهای سوئیسی شروع به رقابت کرد.
لوگوی این کمپانی شامل یک هشت ضلعی است که درون آن، آرم پرچم سوئیس نیز مشاهده می‌شود. در حال حاضر، HANOWA و SWISS MILITARY-HANOWA  دو زیر مجموعه از Hanowa Aktiengesellschaft هستند که امروزه با افزایش میزان محبوبیت این برند، تعداد نمایندگی‌های آن به 59 عدد در بسیاری از کشورها می‌رسد. ویژگی‌های ممتاز ساعت‌ها به همراه ترکیبی از خلاقیت و نوآوری، رمز موفقیت HANOWA بوده است. این برند برای تولید محصولاتش از استیل‌های ضد زنگ یا چرم‌های مرغوب برای بندها، شیشه‌ی سافایر یا مینرال برای صفحه و بسیاری دیگر از ویژگی‌های خاص استفاده کرده است. اما کنار هم قرار دادن این مواد اولیه مرغوب به هیچ وجه موجب سستی در طراحی محصولات نشده؛ بلکه ساعت‌های HANOWA همواره مورد پسند همه، حتی افراد مشکل پسند قرار گرفته است.
بیشتر بدانید
جستجو پيشرفته