زنانه
مردانه
بچگانه
برند ها
رومیس
عضويت در خبرنامه
خرید اینترنتی محصولات HEAD
HEAD

HEAD

کمپانی HEAD NV از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات و لباس‌های ورزشی است که زمینه‌ی اصلی-تخصص آن تولید برد، چوب اسکی و همچنین راکت‌های تنیس می‌باشد. این کمپانی شامل چندین زیر مجموعه، از جمله Head Ski Company است که در زمینه‌ی تولید محصولات غواصی مهارت دارد. این کمپانی اولین و مرغوب‌ترین چوب اسکی‌ها را تولید کرد و در زمینه‌ی تولید اولین راکت‌های تنیس سرآمد بود.
این کمپانی در سال 1950 توسط Howard Head پایه‌گذاری شد. او ایده‌ی تولید چوب اسکی را با استفاده از ترکیب آلومینیوم و پلاستیک به کار گرفت و در زمستان 1950 توانست اولین چوب اسکی را با استفاده از این ترکیب تولید کند. این محصول به زودی در اکثر فروشگاه‌های آمریکا وارد شد و در سال 1960، Head به عنوان تنها برند تولید کننده چوب اسکی در سراسر ایالات متحده و انگلستان شناخته شد. 
رفته رفته دامنه‌ی تولیدات این برند به سمت طراحی راکت‌های تنیس منحصر به فرد افزایش پیدا کرد. بهره‌گیری از تیتانیوم و گرافیت برای تولید راکت‌های تنیس در سال 1997 اتفاق افتاد. این برند همچنین قراردادهای متفاوتی با دیگر سازندگان وسایل جانبی ورزشی، دوچرخه، اسکیت، ساعت، توپ و تجهیزات بدنسازی دارد.
بیشتر بدانید
جستجو پيشرفته