زنانه
مردانه
بچگانه
برند ها
رومیس
عضويت در خبرنامه
خرید اینترنتی محصولات H&M
H&M

H&M

 H&M یکی از برندهای معروف و شاخص در زمینه پوشاک می‌باشد که نام خود را از دو فرد موسس آن یعنی Hennes و Mauritz به امانت گرفته است. داستان شکل گیری این برند به سال 1947 بازمی‌گردد، زمانی که هنس فروشگاه لباس زنانه خود را در واستراس سوئد بازگشایی کرد. در سال 1952 دومین فروشگاه هنس در استکهلم افتتاح شد و شهرت روزافزون این برند را به دنبال داشت. این روند تا سال 1964 ادامه یافت؛ زمانی که اولین فروشگاه لباس زنانه هنس، که به یکی از بهترین و معروف‌ترین برندهای تولید لباس تبدیل گشته بود، در خارج از مرزهای سوئد در نروژ راه اندازی شد. در سال 1968 هنس با خرید تولیدی لباس مردانه ماوریتس و ادغام آن با لباس‌های زنانه خود به طور حرفه‌ای باعث شد تا برند H&M به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کند.از رموز موفقیت این برند میتوان به سرعت بالای تولید و وفق پیدا کردن با رشد مد، اشاره نمود.

در سال 1977، H&M به تولید لباس های نوجوانان با رویکردی امروزی  و مطابق با مد روز روی آورد. در اواخر 1990،این برند به بزرگترین خرده فروشی لباس در اروپا تبدیل شده بود. نخستین فروشگاه H&M در سال 1998 در فرانسه کار خود را آغاز نمود. با تداوم رشد، این شرکت اعتبار خود را بر اساس "مد سریع" (طراحی های مد روز ارزان با درخواست گسترده که همگی آنها در ابتدا توسط طراحان داخلی شرکت ایجاد شده بودند) بنا نهاد.

نخستین فروشگاه H&M در آمریکا در خیابان پنجم نیویورک افتتاح شد و در همان سال، فروشگاه های این شرکت در اسپانیا نیز افتتاح شدند. در سال 2004، H&M همکاری خود را با کارل لاگرفلد، یکی از طراحان مد مطرح جهان، آغاز کرد. روند همکاری این شرکت با نام های بزرگ صنعت مد جهان همچنان ادامه دارد.
 
شعار H&M به صورت زیر می‌باشد:
fashion and quality at the best price
فشن، مد و کیفیت با بهترین قیمت
بیشتر بدانید
جستجو پيشرفته