زنانه
مردانه
بچگانه
برند ها
رومیس
عضويت در خبرنامه
خرید اینترنتی محصولات EMPORIO ARMANI
EMPORIO ARMANI

EMPORIO ARMANI

شرکت ARMANI، شرکتی ایتالیایی است که توسط Giorgio Armani  در سال 1975 تاسیس شد. ایشان در ابتدای کارشان در زمینه ی طراحی و تولید پوشاک مردانه فعالیت داشتند و در سال های بعد وارد حوزه ی تولید و طراحی پوشاک زنانه نیز شدند. امروزه به علت طراحی‌های زیبا و خاص این کمپانی، ARMANI جزو شناخته شده‌ترین برندها در زمینه ی پوشاک است. Giorgio Armani در طول فعالیت حرفه‌ای خود، شرکت ARMANI را بسط داده و تولیدات مختلف خود را تحت عنوان چندین شرکت که همگی زیر مجموعه‌ی کمپانی مادر هستند، به بازارهای جهانی عرضه کرد. از جمله‌ی این برچسب‌های عنوانی می‌توانیم موارد زیر را نام ببریم :

آرمانی پرایو Armani Prive
جورجو آرمانی Giorgio Armani
امپوریو آرمانی Emporio Armani
آرمانی کُلتزیونی Armani Collezioni
آرمانی جینز Armani Jeans (AJ)
آرمانی اِکسچنج Armani Exchange (AX)

شرکت ARMANI امروزه در زمینه های وسیعی از جمله در طراحی مد و فشن، اکسسوری‌هایی همچون ساعت، عینک، عطر، جواهرات و دکوراسیون خانه و هتل‌ها فعالیت گسترده‌ای  دارد. این شرکت در پایان سال 2005 درآمدی بالغ بر 1.69 میلیارد دلار بدست آورد که توانست لقب سریعترین رشد برای یک شرکت در حوزه مد و فشن را کسب کند.
امروزه این کمپانی حدود ۴٬۷۰۰ کارمند و ۱۳ نمایندگی در سراسر جهان دارد. هم‌اکنون شرکت ARMANI، مالک مجموعه‌ای از ۳۰۰ فروشگاه و بوتیک در ۳۶ کشور جهان می‌باشد.
بیشتر بدانید
جستجو پيشرفته