زنانه
مردانه
بچگانه
برند ها
رومیس
عضويت در خبرنامه
خرید اینترنتی محصولات Bershka
Bershka

Bershka

 برشکا(Bershka)، یکی از مطرح ترین نام های تجاری در زمینه مد و فشن، ازسال 1998، کار خود را در اسپانیا با تیمی با عنوان " INDITEX" آغاز کرد.
در مدت زمان کوتاهی این برند توانست به مرجعی متفاوت و قوی در زمینه طراحی و تولید پوشاک و کفش تبدیل شود و بنرهای آن در صدها فروشگاه و مغازه های مطرح به نمایش گذاشته شوند.
امروزه با گذشت 18 سال، محصولات منحصر به فرد و با کیفیت برشکا در بیش از 1000 فروشگاه و بیش از 70 کشور سراسر جهان عرضه می گردد و سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص داده است. در این مدت ، این برند توانست در زمینه طراحی، تولید، توزیع و فروش انواع پوشاک، متناسب با مد و نیاز روز جوانان، خوش بدرخشد و اسم و رسمی بیابد.
برشکا، که یکی از مطرح ترین نامهای تجاری در حوزه پوشاک به شمار می آید، همواره، با استفاده از مدل کسب و کار انعطاف پذیر خود، توانسته همگام با توسعه صنعت مد و فشن، در طراحی و تولید انواع پوشاک، متناسب با هرنوع آب و هوا و فصلهای سال، پیشگام میدان باشد.
تیم طراحی برشکا که متشکل از بیش از 60 متخصص حرفه ای در این زمینه است، دائما به ارزیابی نیاز و تقاضای مصرف کنندگان می پردازد و سالانه بیش از 4000 محصولات مختلف را با طراحی های بکر و منحصر به فرد وارد بازار می کند.
جامعه هدف برند برشکا را اکثرا جوانان و نوجوانانی تشکیل می دهد که به ظاهر خود و مد روز بسیار اهمیت می دهند و تمایل دارند همیشه نسبت به دوستان و آشنایان خود پوششی متفاوت و به روز داشته باشند.
نام تجاری "برشکا"عرضه کننده انواع شلوارها، لباس، پیراهن، لوازم جانبی و کفش، به گوش بسیاری از هنرمندان عرصه موسیقی و ستاره های سینما در داخل و خارج کشور آشنا است.
 
بیشتر بدانید
جستجو پيشرفته