زنانه
مردانه
بچگانه
برند ها
رومیس
عضويت در خبرنامه
خرید اینترنتی محصولات neff
neff

neff

در سال 2002، کمپانی "Neff" توسط Shaun و Joe Neff در کالیفرنیا پایه ریزی شد. "Neff" اولین کمپانی مرکزی تولید کلاه و لوازم اسکی در جهان بود. این کمپانی جز برندهای مطرح و معتبر طراحی و تولید اکسسوری و پوشاک است که از سوی برخی از سرشناس ترین ستاره های ورزشی و چهره های مطرح جهان پشتیبانی و حمایت می شود. دفتر مرکزی " Neff World Headquarters" در کاماریلو، کالیفرنیا، واقع شده است و محصولات خود را به بیش از 45 کشور جهان عرضه می کند. "Neff" بر جنبه سرگرمی و تحرک صنعت پوشاک و اکسسوری متمر کز است. زمانی که از Shaun Neff می خواهند درباره "Neff" توضیح دهد او این چنین شرکت خود را شرح میدهد:" ما مانند یک دیسپنسر آدامس هستیم. طعم و رنگهای های بی نظیر و متنوعی را به مشتریان سراسر جهان عرضه می کنیم، ما به یک مقوله منحصر، محدود نیستیم، بلکه در انواع زمینه ها، مانند ورزش، مد و سرگرمی فعالیت داریم و خدمت رسانی می کنیم."
کمپانی "Neff" توانست به سرعت هرچه تمام تر پیشرفت کند و در زمینه مد و فشن پیشگام میدان شود. اخیرا این کمپانیبا همکاری ستاره بسکتبال ملی آمریکا "کوین دورانت"،  تولید پوشاک " NeffWear" را آغاز کرده است. (مجموعه ای از لباس های زیر، مناسب افرادی که زندگیشان به فعالیت، تحرک و ورزش خلاصه میشود). پیرو همکاری های اخیر با شرکتهای مطرحی چون " Disney"، " Simpsons" و " Richard Sherman"، این کمپانی توانست به تکامل و شهرت فراوانی دست یابد.
از جمله چهره هایی که اخیرا با این کمپانی همکاری کرده اند می توان به Deadmau5، Wiz Khalfia، Mac Miller و Kate Upton اشاره کرد.
کمپانی Neff با شعار "شادمانی ابدی"، در نبض فرهنگ جوان و نوجوانان می تپد و به توسعه محصولات خود ادامه می دهد.
بیشتر بدانید
جستجو پيشرفته