زنانه
مردانه
بچگانه
برند ها
رومیس
عضويت در خبرنامه
خرید اینترنتی محصولات NIKOOTANPOOSH
NIKOOTANPOOSH

NIKOOTANPOOSH

شرکت نیکوتن‌پوش (سهامی خاص) در سال 1376 فعالیت تولیدی خود را در زمینه تولید لباس زیر آغاز نمود. این شرکت در مدت زمانی کوتاه با توسعه کیفی و کمی محصولات خود و ارتقا آن به انواع لباس زیر، لباس‌های راحتی و جوراب و از سوی دیگر جلب رضایت و اطمینان مصرف‌کنندگان داخلی و خارجی، توانست خود را به عنوان پیشرو و رهبر بازار در این صنعت مطرح نموده و بازار داخل کشور را از محصولات همتایان خارجی بی‌نیاز نماید.

شرکت نیکوتن‌پوش با بیش از 320 نمایندگی و عامل فروش در سطح کشور و همکاری  بیش از 600 نفر نیروی انسانی کارآمد در کارخانه، بزرگترین تولیدکننده کشور در این صنعت به شمار می‌آید. این شرکت در سال 1392 ضمن حفظ برند قدیمی ntp از لوگوی جدید خود که نمادی از غوزه پنبه است، رونمایی نمود. هم زمان با این رونمایی، بسته بندی های جدید و یونیفرم نیکوتن‌پوش به بازار عرضه گردید.

شرکت نیکوتن پوش مهمترین هدف خود را دستیابی به رضایت مصرف کنندگان از کیفیت، تنوع، قیمت، دسترسی به محصولات و نحوه پاسخگویی فروشندگان می‌داند و همواره در تلاش است برای جلب رضایت مصرف‌کنندگان، کالاهای تولیدی را با بالاترین استانداردهای کیفی روز دنیا و مطابق با سلیقه و فرهنگ ایرانی در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

در همین راستا واحد کنترل کیفیت این شرکت با نظارت دقیق بر انتخاب بهترین مواد اولیه، بافت و تکمیل پارچه، طراحی، برش و دوخت محصولات موظف است کالاهای ارائه شده نیاز مصرف‌کنندگان را به بهترین نحو برآورده سازد. پارچه‌های مصرفی در شرکت نیکوتن پوش از بهترین نخ های شانه خورده بافندگی ها و کارخانجات معتبر داخلی تولید پارچه تهیه می‌گردد. پارچه‌ها سپس با پیشرفته‌ترین سیستم‌های رنگرزی و با بهترین رنگ‌های بهداشتی سازگار با پوست بدن و همچنین مکمل‌های استاندارد، بدون استفاده از نرم‌کننده و مواد افزودنی غیر بهداشتی رنگرزی و تکمیل می‌گردد تا در مراحل بعدی مورد استفاده قرار‌گیرد.
بیشتر بدانید
جستجو پيشرفته